Abc4home.pl – Dom pełen wrażeń

Odmień swój własny dom

Wszystkie zakupy w jednym miejscu – platforma zakupowa dla branży budowlanej

narzędzia

W ostatnich latach branża budowlana przeżywa prawdziwe oblężenie. Popyt na nowe miejsca do zamieszkania sprawia, iż fachowcy w tej dziedzinie mają pełne ręce roboty. Prócz posiadanych umiejętności, do wykonania pracy, niezbędne są narzędzia. Idąc tokiem zwiększonego popytu na zakup swoich czterech kątów, popyt wzrasta także na zakup odpowiednich narzędzi budowlanych. Gdzie zatem nabyć sprawnie i szybko produkty niezbędne do wykonania prac murarskich, wykończeniowych czy hydraulicznych?

Platforma zakupowa

Obecnie na rynku najpopularniejszym sposobem zakupów jest transakcja sfinalizowana przez internet. Jednym z miejsc oferującym produkty z danych kategorii są platformy zakupowe. Definicja platformy zakupowej przedstawia ją jako elektroniczne narzędzie, najczęściej występujące w formie portalu internetowego bądź aplikacji, które wspiera proces zakupu oraz sprzedaży. Za pomocą jednego narzędzia, osoba chcąca dokonać zakupu może składać zapytania ofertowe, porównywać oferty, negocjować ceny produktów czy dostaw.

O merXu

Jedną z platform handlowych jest platforma zakupowa merXu, która działa za pomocą portalu internetowego i jest skierowana tylko do przedsiębiorstw, pochodzących z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, które działają w sektorze B2B. Dokładnie platforma merXu działa na 7 rynkach:

  • Rumunia,
  • Czechy,
  • Polska,
  • Litwa,
  • Słowacja,
  • Węgry,
  • Estonia.

Platforma przeznaczona jest dla wszystkich przedsiębiorstw, wliczając w tym małe, średnie jak i duże podmioty. MerXu stwarza bezpieczne warunki biznesowe zrzeszając ze sobą podmioty kupujące i sprzedające. Warto dodać, iż każda z firm, chcąca rozpocząć swoją współpracę z platformą merXu, jest uprzednio weryfikowana. Stąd też wszelkie transakcje, realizowane bezpośrednio lub przez zapytania ofertowe, są bezpieczne. Największą zaletą platformy merXu jest to, iż łączy ona przedsiębiorców z różnych dziedzin, dlatego też, decydując się na korzystanie z jej zasobów, można dokonać wszystkich potrzebnych zakupów w jednym miejscu.

Asortyment merXu

Oferta platformy sprzedażowej merXu jest szeroka. Można na niej kupić oraz sprzedać między innymi produkty z kategorii: chemia, elektrotechnika, oświetlenie, przemysł, ogrzewanie i hydraulika. Jedną z najobszerniejszych kategorii jest budownictwo oraz narzędzia. Poszukując ręcznych narzędzi warto skorzystać z kategorii narzędzia ręczne – https://merxu.com/pl/c/narzedzia-reczne-72f15ba8b55e4478b203cd03189b9bbd/, w której znajdziemy między innymi narzędzia: murarskie, motoryzacyjne, izolowane, klucze, dłuta, piły oraz pilniki.