Abc4home.pl – Dom pełen wrażeń

Odmień swój własny dom

Szukasz taniej ceramiki? Zobacz, top3 misek WC w atrakcyjnych cenach!

ceramika łazienkowa

Podwieszane miski WC cieszą się od lat sporym zainteresowaniem. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ produkty te z pewnością są bardziej estetyczne, niż stojące kompakty. Poza tym zajmują znacznie mniej miejsca i tym samym sprawdzają się nawet w najmniejszych łazienkach. Poza tym dzięki temu, że sama miska jest podwieszana z łatwością można uporządkować podłogę pod nią. W poniższym wpisie chcemy przedstawić 5 rodzajów misek WC, które wyróżniają się pod względem estetyki, a także i funkcjonalności.

Miski WC Villeroy&Boch SUBWAY

Miski WC Villeroy&Boch SUBWAY

Eksperci, projektanci wnętrz na całym świecie, a także i klienci indywidualni chętnie wybierają miski WC Villeroy&Boch SUBWAY. Są to modele, które wykonane zostały z najlepszych materiałów, z dbałością o każdy detal wykończenia. Posiadają także technologie, dzięki którym użytkowanie ich jest tak komfortowe. Jest to między innymi powłoka CeramicPlus, dzięki której jeszcze łatwiej jest utrzymać sanitariat w należytym porządku. Na uwagę zasługuje także sam design miski WC Villeroy&Boch SUBWAY.

Podobne wykonania oraz technologie posiada miska WC Villeroy&Boch O.NOVO. Model ten od poprzedniego różni się przede wszystkim designem. Modele te posiadają także specjalny system, dzięki któremu możliwe jest spłukiwanie miski WC przy użyciu mniejszej ilości wody.

Miska WC Deante Hiacynt

Miska WC Deante Hiacynt

Modelem, który cieszy się także sporym zainteresowaniem jest miska WC Deante Hiacynt. Ten model miski posiada delikatne zaoblenia, ze względu na swój design ta miska Dante będzie pasowała do łazienek nowoczesnych, a także i klasycznych. Kolejnym produktem polskiego producenta jest miska WC Deante Peonia. Model ten nie posiada kołnierza wewnętrznego, dzięki czemu nie ma w misce zakamarków, w których mogą gromadzić się i namnażać groźne dla zdrowia drobnoustroje. Poza tym miska WC Deante Peonia posiada ukryte mocowania, co ma wpływ na jej estetykę.

Miska do najmniejszych łazienek – miska WC Massi Decos Mini

miska WC Massi Decos Mini

Wiele osób boryka się z problemem związanym z niewielką powierzchnią łazienki. Oczywiście jej aranżacja jest bardziej problematyczna, niż łazienek przestronnych. Jednak coraz większa liczba producentów zajmujących się łazienkowym wyposażeniem, posiada w ofercie produkty kompaktowe, które sprawdzą się także w niewielkich przestrzeniach.

Z pewnością w małych łazienkach sprawdzi się miska WC Massi Decos Mini. Model ten posiada rozmiary, jednak można z niego normalnie i komfortowo korzystac. Miska WC Massi Decos Mini jest modelem pozbawionym kołnierza. Poza tym miska WC posiada specjalną powłokę Nano Easy Clean. Sama powłoka jest niewidoczna dla oka. Ma ona jednak wpływ na bezproblemowe czyszczenie miski! Model sprzedawany jest w zestawie z wolnoopadającą deską slim. Całość wygląda modernistycznie. Ten model miski WC sprawdzi się przede wszystkim w łazienkach nowoczesnych, w których ważna jest estetyka oraz wysoka jakość wykonania. Szeroki wybór misek WC podwieszanych znajduje się w ofercie sklepu łazienkiabc.pl.