Abc4home.pl – Dom pełen wrażeń

Odmień swój własny dom

Szczeciński producent okien PCV ma już 30 lat!

okna PCV

Nastała wiosna, a wraz z nią wszystko ponownie budzi się do życia. Robi się coraz cieplej, a z każdym kolejnym dni stają się coraz dłuższe. Nic więc dziwnego, że jest to znakomity czas na to, by wcielić w życie planowane od dawna remonty. Zgodnie z raportem serwisu Flixy.pl w 2019 r. nawet 49% Polaków zmierzyło się z remontem. Aż 18% z nich podjęło się wymiany okien. Część z nich (22%) dokonała tego na własną rękę. Pozostałe 78% skorzystało z pomocy fachowca. Niezależnie jednak od tego kto się tym zajął, aby tego dokonać, musieli oni w pierwszej kolejności znaleźć renomowanego producenta. I tu pojawiamy się firma Framex – Okna Szczecin z 30-letnim doświadczeniem! Przeczytaj i dowiedz się więcej!

Wymiana okien na nowe – od czego zacząć?

Planując remont, należy przygotować się pod każdym względem. Zwłaszcza w przypadku wymiany okien na nowe – w przeciwnym wypadku prace remontowe mogą zająć o wiele dłużej, niż było to planowane. Biorąc pod uwagę, że mieszkania bez wstawionych okien nie można pozostawić bez niczyjej opieki – planowanie remontu należy rozpocząć jak najwcześniej. Warto również rozejrzeć się za nowoczesnymi modelami, których wysoka jakość idzie w parze z nowoczesną technologią, w oparciu o którą zostały zaprojektowane. Tylko takie produkty będą bowiem gwarancją udanego remontu, a przede wszystkim posłużą w Twoim mieszkaniu na długie lata. Jak jednak wiadomo, wybór odpowiedniej stolarki okiennej nie zawsze należy do łatwych. Z tego też względu warto powołać się na profesjonalistów. Tylko gdzie takich szukać?

Gdzie kupić dobre okna – Szczecin i okolice

Jeżeli stoisz właśnie przed dokonaniem wyboru nowych okien – na ratunek przyjdzie Ci firma Framex z siedzibą w Szczecinie! 30 lat doświadczenia na rynku, w pełni wykwalifikowany zespół specjalistów z dziedziny okien oraz najnowsze technologie – to wszystko przekłada się na znakomitą jakość okien sygnowanych nazwą tego producenta. Framex specjalizuje się w produkcji okien PCV (PCW) oraz aluminiowych z niezawodnym systemem antypożarowym. Z okazji swojego 30-lecia w tym roku firma ta stworzyła również zupełnie nowy produkt. “PERLLO”, czyli najmłodsze dzieło Framex, to unikatowe okno, które spełnia najnowsze, jeszcze bardziej restrykcyjne standardy. Zaufaj więc ekspertom w dziedzinie stolarki okiennej i skontaktuj się zespołem Framex. Pracownicy zespołu z pewnością udzielą Ci niezbędnych wskazówek, związanych m.in. z wyborem i wyceną produktu. Możesz również zasięgnąć fachowej porady w jednym z salonów w Szczecinie – na ulicy Letniej 12.