Abc4home.pl – Dom pełen wrażeń

Odmień swój własny dom

Obrazy podświetlane – szansa na nietuzinkową aranżację wnętrza

obrazy

Obrazy podświetlane to ogromna szansa na nietuzinkową aranżację wnętrza. Nic dziwnego w tym, że obrazy z takiej kategorii znajdują szerokie zastosowanie w wielu polskich domach i mieszkaniach, ale też w biurach i gabinetach. Domownicy chętnie wieszają je na ścianach w sypialni oraz salonie. Obrazy charakteryzują się prostym montażem oraz możliwością wydrukowania dowolnego motywu (np. ciekawej grafiki, pejzażu, zdjęcia czy też wzoru).

Obrazy podświetlane – kilka istotnych zalet

Obrazy podświetlane wzbudzają sympatię zarówno u młodszych, jak i bardziej doświadczonych odbiorców. Na ich korzyść przemawia starannie przemyślana konstrukcja, na którą składa się aluminiowa rama z wybranym przez klienta nadrukiem, który jest umieszczony na tkaninie. Godne podkreślenia jest to, że rama jest montowana jedynie raz, a grafika może być wymieniana wielokrotnie (np. przed każdymi świętami, po każdym wyjeździe wakacyjnym, itd.).

Niezaprzeczalnym atutem obrazów podświetlanych jest to, że mogą stanowić nie tylko oryginalną dekorację, ale też dodatkowe źródło światła w wybranym przez domowników pomieszczeniu. Do wyboru jest wiele różnych formatów, warto wziąć pod lupę m.in. głębokość ramy, a poza tym przeanalizować dostępne rodzaje mocowań. Obrazy podświetlane to gwarancja:

  • fotograficznej jakości wydruku,
  • wysokiej trwałości nadruku,
  • szybkiego i prostego montażu,
  • żywych kolorów i niezwykle precyzyjnych detali,
  • uniwersalności (pasują praktycznie do każdego wnętrza),
  • sprawnej wymiany grafiki (wystarczy zamówić pożądany wydruk i nanieść go na ramę).

Jeśli ktoś marzy o tym, aby odmienić swoje domowe wnętrza, ma ku temu bardzo dobrą okazję. Dzięki podświetlanym obrazom mieszkanie stanie się przytulne, klimatyczne i pełne pozytywnych sekretów.

Obrazy podświetlane – brak konieczności przygotowywania podłoża

Każda osoba, która zastanawia się nad zainwestowaniem w obrazy podświetlane powinna wiedzieć o tym, że nie musi przygotowywać pod nie podłoża. Nie trzeba martwić się ewentualnym klejeniem (konstrukcja jest gotowa do montażu). To klient decyduje o tym, w którym miejscu umieści zakupiony obraz podświetlany i w jaki sposób go wyeksponuje (może się znaleźć w na środku ściany w centralnej części pomieszczenia, ale też tuż pod sufitem). Takie obrazy są przeznaczone głównie do wnętrz designerskich, klasycznych, glamour, angielskich, skandynawskich oraz minimalistycznych. Wiele zależy jednak od indywidualnych oczekiwań inwestorów i wyboru motywu, dlatego nie obejdzie się bez długotrwałych i wyczerpujących analiz.