Abc4home.pl – Dom pełen wrażeń

Odmień swój własny dom

Najlepsze krzesła konferencyjne na rynku – przegląd najwyższej jakości produktów.

krzesła konferencyjne

Krzesła konferencyjne powinny być wysokiej jakości – muszą zapewniać najwyższy komfort użytkowania, być łatwe do utrzymania w czystości i mieć wygląd idealnie pasujący do sali biznesowych czy naukowych spotkań. Oto przegląd najciekawszych modeli krzeseł konferencyjnych zaprojektowanych z myślą o biznesie.

Krzesło konferencyjne z pulpitem

Do sal konferencyjnych, w których nie ma osobnego stołu, a ich układ przypomina salę szkolną, doskonale nadają się krzesła z pulpitem do pisania. Szeroka podstawka na wysokości łokcia daje możliwość sporządzania odręcznych notatek lub podtrzymania tabletu. W wielu modelach krzeseł konferencyjnych podręczny stolik można regulować, dopasowując go indywidualnie do potrzeb.

Wygodne, tapicerowane krzesła konferencyjne

Do sal negocjacyjnych i reprezentacyjnych wnętrz biznesowych warto wybrać wyjątkowo wygodne krzesła konferencyjne z tapicerką. Dobrym przykładem jest minimalistyczny fotel konferencyjny w kształcie kubełkowym, który daje stabilne podparcie plecom. Tapicerowane krzesła konferencyjne w ciekawych kolorach, takich jak błękit czy butelkowa zieleń, mogą być designerskim elementem dekoracyjnym w biznesowym miejscu spotkań. Tapicerka powinna być wytrzymała i łatwa do czyszczenia. Interesująco prezentują się fotele na skrzyżowanych, metalowych nogach.

Krzesła z technopolimeru w futurystycznym kształcie – zamiennik klasycznego krzesła ISO

Jeśli szukasz krzeseł konferencyjnych przeznaczonych typowo na szkolenia lub spotkania w większym gronie, możesz wybrać modele o futurystycznych kształtach. Na przykład krzesła z technopolimeru na metalowych nogach nie tylko prezentują się oryginalnie. Są lekkie, więc bez większego wysiłku można je ustawić w określonym porządku, dopasowując układ sali do potrzeb. Zwróć uwagę na możliwość sztaplowania krzeseł, jeśli zamierzasz przechowywać je w osobnym pomieszczeniu jedno na drugim.

Obrotowe krzesło konferencyjne ze stalową podstawą

Obrotowe krzesło w kształcie kubełka, które opiera się na stalowej nodze to kolejna propozycja. Ciekawie prezentują się modele nawiązujące do projektów z lat 60., które idealnie pasują do aranżacji loftowych, minimalistycznych, futurystycznych oraz do wnętrz biurowych urządzanych z nutą vintage. Takie modele krzeseł konferencyjnych sprawdzą się w salach przeznaczonych do menadżerskich meetingów, w firmowych holach oraz w przestrzeniach typu lounge. Fotele mogą mieć welurową lub skórzaną tapicerkę i powinny odpowiadać najwyższym standardom designu.

Fotel konferencyjny na kółkach

Krzesła konferencyjne mogą przypominać fotele do pracy przy biurku – mają kółka do łatwego przemieszczania i wyprofilowane oparcie. Są odpowiednie do sal spotkań przy wspólnym stole. Łatwo je odsunąć, a wygodne siedzenia pomagają uczestnikom w skupieniu się na zebraniu, negocjacjach czy burzy mózgów. Prawidłowo zaprojektowane krzesło powinno mieć też mechanizm podwyższania i obniżania, aby dopasować wysokość do potrzeb.