Abc4home.pl – Dom pełen wrażeń

Odmień swój własny dom

Serwis i zakładanie automatycznych systemów nawadniania Ząbki

system nawadniania

Automatyczne systemy nawadniające to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdza się zarówno na małych, jak i dużych przestrzeniach. Jest odpowiednie do pielęgnacji roślin w przydomowych ogrodach, na działkach i w szklarniach, do podlewania upraw polowych, a także nawadniania sadów i trawników na terenach rekreacyjnych i sportowych. Wygoda, efektywność podlewania, redukcja kosztów, oszczędność czasu to najważniejsze zalety montażu takiej instalacji. Aby mieć pewność, że system nawadniający będzie działał poprawnie i spełniał swoje funkcje, projekt i montaż warto powierzyć specjalistom.

Sprzedaż i zakładanie nawodnień

LUPUS to firma specjalizująca się w sprzedaży i zakładaniu systemów automatycznego nawadniania. Działamy na terenie woj. mazowieckiego, m.in. Ząbki, Podkowa Leśna, Ożarów Mazowiecki. Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży oraz zdobyta przez lata wiedza pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji – przygotowujemy projekty, dobieramy właściwy sprzęt, służymy pomocą przy wyborze optymalnych rozwiązań, zajmujemy się instalacją nawadniania. Prowadzimy również sklep, w którym można kupić armaturę i niezbędne akcesoria. Oferujemy produkty sprawdzonych i docenianych w branży producentów.

Naprawa nawodnień – Ząbki

Klienci mogą na nas liczyć nie tylko w kwestii projektu i montażu systemu nawadniającego. Na nasze usługi udzielamy gwarancji, co daje pewność prawidłowego działania i bezproblemowej eksploatacji instalacji przez długi czas. Prowadzimy serwis nawodnień, zajmujemy się naprawą systemów automatycznego nawadniania w Warszawie i okolicach, w takich miejscowościach jak np. Ząbki. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy z naszą firmą? Zapraszamy do kontaktu – [email protected].