Abc4home.pl – Dom pełen wrażeń

Odmień swój własny dom

Oryginalne łóżka metalowe dla każdego typu wnętrza

Oryginalne łóżka metalowe

Wygodne łóżko zapewnia nam komfortowy i spokojny wypoczynek, dba o postawę naszego ciała, co z kolei przekłada się na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Z tego więc powodu, kupując meble do naszego mieszkania, powinniśmy kierować się nie tylko kwestiami estetycznymi, ale przede wszystkim funkcjonalnymi. Ważną rzeczą jest trwałość łóżka oraz jego stabilna konstrukcja. Łóżka metalowe Kraków wyróżniają się oryginalnym i unikatowym zdobnictwem, jak również najlepszą jakością wykonania. Są wytrzymałe i solidne, co pozwoli nam użytkować je przez długi czas.

Łóżka metalowe – gwarancja jakości wykonania

Kiedy lubimy się wyróżniać, ale też cenimy sobie oryginalne i ciekawe rozwiązania, doskonałym wyborem w celu wyposażenia naszej sypialni będą łóżka metalowe Kraków. Są one świetną alternatywą dla drewnianych łóżek, a także dla tych pochodzących ze znanych sieciówek. Posiadają możliwość personalizacji zarówno zdobienia, jak i kolorów obicia, co sprawia, że modele te są unikatowe i świetnie dopasowane do Twoich potrzeb. Kolejną ich zaletą jest fakt, że występują też w niestandardowych rozmiarach. Charakteryzują się prostym, eleganckim wyglądem, który można wzbogacić dowolnymi, rozmaitymi dodatkami. Za sprawą swojej uniwersalności, łóżka metalowe łatwo dopasować do dowolnego stylu przeważającego w sypialni, co sprawia, że doskonale odnajdą się w każdego rodzaju wnętrzu.  

Uniwersalne łóżko w stylu angielskim

Dużą popularnością cieszą się dziś sypialnie inspirowane eleganckim stylem angielskim. Zarówno wystrój całego pomieszczenia, jak również sam akcent, taki jak łóżko w stylu angielskim potrafią zapewnić niepowtarzalny i unikatowy klimat pokoju. Łóżka te świetnie sprawdzają się nie tylko do klasycznych sypialni, bowiem doskonale wykańczają też nowoczesne i modne wnętrza. Metalowe łóżka dają możliwość dużej personalizacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć wyjątkową i unikalną przestrzeń. Solidna konstrukcja gwarantuje długie i wydajne funkcjonowanie przez lata. Łóżko w stylu angielskim możemy zakupić zarówno w wersji dwuosobowej, standardowej – jednoosobowej, a także w przypominającej kanapę wersji z bocznym oparciem.

Lakierowanie proszkowe – zadowalający wygląd przez wiele lat

Metodą, która pozwala utrzymać doskonały wygląd łóżka przez bardzo długi czas jest lakierowanie proszkowe. Polega ono na malowaniu metalowych elementów za pomocą niezwykle wydajnej i skutecznej farby proszkowej. Zależnie od naszych potrzeb i upodobań wykorzystuje się różnego rodzaju farby. Stosowanymi sposobami nałożenia farby jest metoda natrysku elektrostatycznego oraz elektrokinetycznego. Dzięki temu łóżko wyróżnia się intensywną barwą oraz połyskiem.