Abc4home.pl – Dom pełen wrażeń

Odmień swój własny dom

Listwy ledowe – wspaniałe wykończenie każdej aranżacji

listwy ledowe

Listy ledowe to bardzo efektowna dokoracja, która nada charakteru każdej aranżacji. Są najchętniej wybieranym sposobem na świetlną ozdobę wnętrz. W dzisiejszych czasach oświetlenie ledowe stało się niesamowicie popularne. Co powinniśmy o nim wiedzieć? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Listwy ledowe i ich specyfikacja 

Z listwami ledowymi możemy spotkać się w coraz większej ilości mieszkań, domów czy biur. Nic dziwnego, prócz nieprzeciętnego designu jakim obdarowują pomieszczenie, w którym są instalowane, są także energooszczędne. Diody LED umieszczone w listwach ledowych charakteryzują się niskim poborem energii elektrycznej, w przeciwieństwie do klasycznych żarówek. Jeśli zatem często używany listew ledowych zamiast innych źródeł światła, generujemy spore oszczędności. 

Listwy ledowe jak żadne inne oświetlenie potrafią stworzyć unikatowy klimat i charakter. Co więcej, są w stanie znacząco odmienić i unowocześnić dotychczasową aranżację. 

Listwy odporne są na działanie wody, wilgoci i innych zmiennych warunków atmosferycznych, dzięki czemu śmiało możemy pokusić się o ich instalacje w takich pomieszczeniach jak łazienka czy kuchnia. Prócz funkcjonalności, nasze wnętrza będą nas cieszyć swoim unikatowym wyglądem. Nie od dziś wiadomo, że miejsca którymi się otaczamy, mają niebagatelny wpływ na nasze ogólne samopoczucie. 

Jakość ma znacznie 

Listwy ledowe można napotkać w asortymencie wielu sklepów. Warto jednak pochylić się nad ich jakością, by uzyskać zamierzony efekt. Najbardziej renomowaną marką oferującą listwy ledowe jest popularna firma OSRAM. Produkuje ona wysoce funkcjonalne liniowe moduły LED, dedykowane do profesjonalnego oświetlenia. To sprawia, że uzyskujemy najwyższą jakość także podczas ich zastosowania w naszych domach czy mieszkaniach. 

W celu uzyskania perfekcyjnego efektu, listwy ledowe dostępne są w trzech długościach: 280mm, 560mm, 1120mm. Na tle konkurencji wyróżnia je duża wydajność świetlna do 153lm/W. Trwałość listew ledowych to aż 50 tysięcy godzin, co stanowi gwarancję wysokiej wydajności produktów. Dla estetyki bardzo ważna jest również temperatura barw bieli: 3000K bądź 4000K. Takie parametry gwarantują równomierne oświetlenie, wydajność oraz najwyższy komfort użytkowania. 

Jeśli szukasz idealnego oświetlenia dla wykończenia aranżacji wnętrz swojego domu, mieszkania czy biura, listwy ledowe z pewnością pomogą w uzyskaniu doskonałego efektu końcowego całej stylizacji. Przekonaj się osobiście. Do dzieła!.