Abc4home.pl – Dom pełen wrażeń

Odmień swój własny dom

Jak wybrać designerską lampę?

Designerskie lampy

Sztuka nowoczesna wprowadza w konsternację osoby przyzwyczajone do bardziej tradycyjnych form artystycznych. Podobnie jest z dodatkami do wnętrz – unikalne przedmioty ustępują miejsca tym bezpiecznym i przewidywalnym. Wcale tak być nie musi! Szczególnie w przypadku lamp – jeżeli marzy Ci się designerskie oświetlenie, daj upust swoim fantazjom i doceń wartość oraz urok nowoczesnego wystroju wnętrza. Przeczytaj nasz tekst i sprawdź, jak wybrać designerską lampę, która sprawi radość wszystkim domownikom.

Designerskie lampy – jak rozpoznać

Nietypowe kształty, oryginalne formy, niezwykła barwa – designerskie lampy mają moc! Tutaj nie ma ograniczeń – możesz spotkać się zarówno z wieloma nietypowymi elementami, jak i tylko jedną charakterystyczną cechą, która wyróżni obiekt z tłumu. To przedmioty, które zwracają uwagę już od pierwszego wejrzenia. Jeżeli marzy Ci się wnętrze pełne oryginalnych, przykuwających spojrzenie dodatków, to designerska lampa pomoże Ci uzyskać efekt wow. Doskonale współpracuje z prostymi meblami, jak i tymi o bardziej oryginalnych formach. Uzupełni minimalistyczny salon, a także doda szczypty smaku eklektycznym pokojom. Słowem – wszystkie chwyty dozwolone!

Jakość czy styl – co wyróżnia designerskie lampy

Trwałość czy design? Użyteczność czy oryginalność? Nie musisz wybierać – designerskie lampy są nie tylko ładnym dodatkiem do mieszkania, ale spełniają również funkcjonalną rolę. Wykonane z wysokiej jakości komponentów przez światowej sławy producentów i zaprojektowane przez najlepszych designerów, posłużą dłużej niż jeden sezon i wypełnią przestrzeń światłem, które rozświetli mroki nocy. Jeżeli pracujesz wieczorami lub masz ograniczony dostęp do światła słonecznego, to designerskie lampy sprawią, że na nowo uzyskasz energię do działania! A przy tym sprawisz sobie niezwykły prezent, który zadba o dobry nastrój całej rodziny. Nie wiesz, co wybrać? Wejdź na stronę Lampy24 i poznaj szerokie możliwości nowoczesnego oświetlenia.

Salon czy sypialnia – gdzie postawić designerską lampę

Designerskie lampy, oprócz wysokiej jakości i fantazyjnych kształtów, posiadają jeszcze jedną zaletę – pasują do każdego pomieszczenia! W salonie, będącym wizytówką mieszkania i domu, sprawdzą się masywne formy, różnokolorowe elementy i liczne rozgałęzienia. Jeżeli dysponujesz przestronnym salonem w stylu industrialnym, to designerskie lampy będą dla Ciebie idealnym wyborem. To jednak nie wszystko, bowiem niezwykłe oświetlenie sprawdzi się również w pokoju dziecięcym. Intensywne kolory, puchate materiały, kształty przypominające postaci z ulubionych bajek – oryginalna lampa sprawi olbrzymią radość Twojemu dziecku. A jeżeli zapragniesz wprowadzić nieco kokieterii do sypialni, to designerskie wzory będą w tym doskonałe. Jeden przedmiot potrafi zdziałać cuda dla wystroju!

Dla jednych dzieło sztuki nowoczesnej, dla innych funkcjonalny przedmiot o oryginalnej formie – designerskie lampy mają swój złoty czas! Odwiedź sklep internetowy Lampy24 i odkryj najnowsze osiągnięcia sztuki oświetleniowej. Poznaj nowości rynkowe i zobacz, jak łatwo i szybko możesz spełnić swoje marzenia o pięknym, stylowym wnętrzu!