Abc4home.pl – Dom pełen wrażeń

Odmień swój własny dom

Gdzie sprawdzi się papier toaletowy w dużej rolce?

papier toaletowy

Wybór papieru toaletowego z pozoru nie powinien sprawiać trudności. Stając jednak przed jego wyborem, dobrze jest przeanalizować potrzeby i zastanowić się jaki rodzaj papieru będzie najlepszy. Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie sprawdzi się papier toaletowy w dużej rolce, czytaj dalej!

Jaki papier toaletowy do użytku publicznego wybrać?

W miejscach o dużym natężeniu ludzi jak hotele, restauracje czy centra handlowe dobrze sprawdza się papier toaletowy w dużej rolce, który jest znacznie dłuższy i szerszy niż standardowy, najczęściej spotkany w prywatnych domach. Wybierając rolki papieru toaletowego o długości nawet 140 metrów, ma się pewność, częstotliwość ich wymiany, zostanie znacząco zmniejszona.

Papier toaletowy w dużej rolce możesz zakupić na www.silcopolska.pl wraz z innymi niezbędnymi akcesoriami higienicznymi, chemią i sprzętem do sprzątania. Pomogą one w utrzymaniu czystości w Twojej restauracji, kawiarni czy innym miejscu użyteczności publicznej, a dzięki zastosowaniu specjalnych, ekonomicznych formuł, będziesz w stanie sporo zaoszczędzić.

Jaki jest papier toaletowy w dużej rolce z technologią Bio Tech?

Jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykły papier toaletowy, możesz postawić na papier jumbo, który wykonany został z dwuwarstwowej celulozy i w technologii Bio Tech. Zawiera on kilka szczepów mikroorganizmów, które są całkowicie nieszkodliwe dla człowieka oraz środowiska, a usuwają nieprzyjemne zapachy i substancje z sanitariatów. Ten papier toaletowy ma dużą i wydajną rolkę o 140 m długości.

Przy produkcji tego papieru toaletowego zastosowano innowacyjną i zastrzeżoną technologię, której działanie polega na aktywowaniu mikroorganizmów w momencie kontaktu papieru z wodą. Rozpoczyna to proces ich namnażania i produkcji specjalnych enzymów, które rozkładają nieczystości. Po zakończeniu tego procesu mikroorganizmu ulegają procesowi biodegradacji, nie pozostawiając przy tym żadnych śladów czy osadów. Jest to papier toaletowy, którego właściwości doceniane są przez właścicieli hoteli, restauracji, barów czy stadionów i coraz częściej wykorzystywane są też w szkołach, przedszkolach czy szpitalach.

A od czego się zaczęło, czyli historia papieru toaletowego

Obecnie nikt z nas nie wyobraża sobie codzienności bez papieru toaletowego, a kiedyś było zupełnie inaczej. Początkowo było to dobro luksusowe, na które mało kto mógł sobie pozwolić. Przed jego pojawieniem się, ludzie stosowali lnu bądź tkanin wełnianych. Biedniejsza część społeczeństwa wykorzystywała trawę, siano, a nawet piasek.

Pierwsze wzmianki o papierze toaletowym można odnaleźć w historii starożytnych Chin, jednak w głównej mierze służył on do pakowania przedmiotów czy produktów. W formie, jaką znamy dzisiaj, papier toaletowy zaczął być wykorzystywany dopiero na dworze cesarskim w XIV wieku.