Abc4home.pl – Dom pełen wrażeń

Odmień swój własny dom

Dobry gadżet promocyjny – zegary reklamowe

zegar

Zegary reklamowe ścienne to popularny produkt promocyjny, który może być stosowany w różnych miejscach takich jak biura, sklepy, szkoły czy instytucje publiczne. Są to gadżety z logo lub innym graficznym motywem umieszczonym na tarczy, które pozwalają na subtelne wypromowanie marki lub produktu. Wiele osób tego typu zegary ścienne wiesza także w domu i nie da się ukryć, że kolorowy element jest rewelacyjnym pomysłem na prezent dla klientów czy pracowników.

Gdzie sprawdzą się zegary ścienne z logo firmy?

Zegar ścienny reklamowy zwykle jest wykonany z tworzyw sztucznych lub metalu oraz dostępny w różnych rozmiarach, kształtach i stylach. Mogą być jednostronne lub dwustronne oraz zasilane bateriami czy z sieci elektrycznej. Jak widać to jeden z tych gadżetów, który daje dość duże możliwości personalizacji. Dlatego właśnie zegary reklamowe producent oferuje w bardzo w różnych wariantach i bez problemu można je dostosować do stylu, okazji czy też strategii wizerunkowej marki. Dodatkowo oczywiście w tym wypadku ważna jest personalizacja.

Jaki zegar ścienny z logo wybrać?

Zegary reklamowe z nadrukiem – najczęściej logo firmy, ale na tarczy mogą się pojawić także hasła, slogany czy też cytaty motywacyjne, to element, na który ciężko nie zwrócić uwagi. W tym właśnie tkwi jego duża siła promocyjna. Najczęściej przecież umieszcza się czasomierz w widocznych miejscach i skupiają one spojrzenia tych, którzy na coś czekają. Dlatego ten uniwersalny gadżet reklamowy doskonale sprawdzi się w przestrzeniach i sytuacjach, w których chcemy wypromować naszą markę lub produkt. Nowoczesne zegary ścienne są niezastąpione w biurze. Najczęściej na tarczy pojawia się logo danej firmy, a popularne metody znakowania i prosty design sprawiają, że to atrakcyjna ozdoba i uzupełnienie aranżacji. Reklamowe zegary ścienne to też wizytówka i gift dla klientów oraz partnerów biznesowych. Warto taki gadżet reklamowy powiesić w recepcji lub na ścianie w biurze, bo wówczas będzie przyciągać uwagę klientów i odwiedzających. W tej przestrzeni doskonałą alternatywą będą też zegary biurkowe dla pracowników.

Kolorowe zegary reklamowe ścienne

Zegar reklamowy z logo sklepu lub promocją na tarczy zegara to doskonały dodatek do punktów handlowych. Może przyciągnąć uwagę klientów, pomóc w budowaniu wizerunku sklepu i zwiększyć sprzedaż. Poza tym te gadżety reklamowe są powszechnie stosowane w miejscach takich jak szkoły, urzędy czy służba zdrowia i służyć jako element informacyjny oraz promujący instytucję. Świetnie sprawdzają się też w hotelach oraz jako gift, który można rozdawać uczestnikom eventów lub targów, zwiększając zasięg reklamy firmy.

Zegary są skutecznymi nośnikami reklamy dla każdej branży. To też przestrzeń, którą można ciekawie wykorzystać. Da się bowiem nadrukować wiele różnych grafik, logo, tekstu lub zdjęć. Wszystko zależy od preferencji klienta i celu, jaki chce osiągnąć. Ten doskonały gadżet reklamowy może się bowiem okazać najlepszą wizytówką. Najczęściej na tarczy zegara umieszcza się logo firmy. To jeden z najpopularniejszych sposobów personalizacji gadżetów reklamowych i najbardziej skuteczny, tym bardziej że z naszej oferty można wybrać opcję w kolorze lub odcieniach szarości, a tym samym dopasować element do swoich potrzeb. Tarcza zegara to też przestrzeń, na której można wydrukować tekst, który odnosi się do marki lub produktu reklamowanego. To zazwyczaj nazwa firmy lub hasło reklamowe. Da się też umieścić tam zdjęcie, kolorowe grafiki, a nawet kalendarz. Producent zegarów reklamowych ma bardzo rozbudowaną w tym zakresie ofertę.