Abc4home.pl – Dom pełen wrażeń

Odmień swój własny dom

5 powodów dla których warto kupić nowe mieszkanie w Knurowie

mieszkania Knurów

Zakup nowego mieszkania to inwestycja w przyszłość – Twoją i Twojej rodziny. Decyzja ta wymaga zdrowego rozsądku oraz bilansu wad i zalet. Popularnym dylematem podczas rozmyślań jest to, czy lepiej kupić mieszkanie o standardzie deweloperskim, czy mieszkanie z rynku wtórnego. Poznaj 10 powodów, dla których warto kupić nowe mieszkanie w Knurowie i cieszyć się nim przez lata!

1. Mieszkanie jak z marzeń

Istotną kwestią jest to, aby zastanowić się nad naszymi oczekiwaniami względem przyszłego mieszkania. Warto określić metraż, interesującą nas liczbę pomieszczeń, dodatkowe udogodnienia i wiele innych. Zakup mieszkania w Knurowie oferowanego przez firmę deweloperską Dombud to inwestycja, która może spełnić wszystkie twoje wymagania. Pomieszczenia mieszkań w Knurowie mają różną powierzchnię, układ, mieszkania znajdują się na różnych piętrach, mają odmienne udogodnienia itp. Dodatkowo nowi lokatorzy mogą rozpocząć pracę nad indywidualnym projektem, aby dopasować pomieszczenie do swojej wymarzonej wizji domu.

2. Lokalizacja

Firmy deweloperskie dbają o to, by osiedla wielorodzinne powstawały w atrakcyjnych lokalizacjach. Przykładowo – mieszkania na sprzedaż w Knurowie oferowane przez Dombud znajdują się w otoczeniu ładnej okolicy z dostępem do placówek edukacyjnych czy usługowo-handlowych. Dodatkowym atutem jest położenie osiedla w sąsiedztwie większego miasta – Gliwic, które oferuje atrakcje dla najmłodszych i najstarszych.

3. Mieszkanie “pod klucz”

Opcja wykończenia mieszkania “pod klucz” sprawdzi się świetnie u osób, którym zależy na czasie i które nie chcą brać na siebie dodatkowych obowiązków. Firma deweloperska Dombud oferuje usługę wykończenia wnętrz przy mieszkaniach w Knurowie, dzięki czemu właściele lokalu mogą się wprowadzić do niemalże gotowych mieszkań!

4. Wybór udogodnień

Rynek wtórny nie zapewnia dostępu do najnowocześniejszych i najatrakcyjniejszych udogodnień i elementów wyposażenia. Firmy deweloperskie dbają o to, by osiedla były dostosowane do wymagań różnych mieszkańców – singli, rodzin, osób starszych czy osób z niepełnosprawnościami. Przykładowe rozwiązania to: wyposażone klatki, podziemne garaże z windami, lokatorskie komórki dla każdego, balkony, tarasy, możliwość zaaranżowania antresoli i wiele innych.

5. Oszczędność pieniędzy

Zakup mieszkania z rynku pierwotnego wiąże się z wydaniem jednorazowo wyższej kwoty, niż w przypadku zakupu lokalu z rynku wtórnego. Niemniej jednak starsze mieszkania, bez standardu deweloperskiego, nie są dostosowane do wyzwań współczesności i obecnych technologii. W mieszkaniach od dewelopera zastosowane są rozwiązania, które długofalowo zmniejszają koszty utrzymania lokalu. Są to m.in: izolacja termiczna ścian czy szczelne, opracowane zgodnie z najnowszą technologią okna.

Dodatkową zaletą jest bliskość osiedli wielorodzinnych proponowanych przez firmy deweloperskie do centrum miasta. Dombud i jego mieszkania w Knurowie, są położone blisko Gliwic, dzięki czemu lokatorzy mieszkań deweloperskich oszczędzają na rachunkach za paliwo czy gaz. Lokalizacje są świetnie skomunikowane, więc wystarczy miesięczny bilet autobusowy czy tramwajowy, by w kilkanaście minut przedostać się do miejsca pracy, szkoły lub na zakupy w galerii handlowej.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci w wyborze! Postaw na mieszkanie w Knurowie już dziś.