Abc4home.pl – Dom pełen wrażeń

Odmień swój własny dom

Bramy Wiśniowski – najpopularniejsze modele

brama

Wiśniowski to jedna z najlepiej rozpoznawalnych w Europie polskich marek. Producent bram garażowych i wjazdowych oraz drzwi zdobył rynek polski i zagraniczny dzięki trosce o najwyższą jakość produktów oraz konsekwentne wprowadzanie innowacji. Właśnie dlatego dzisiaj użytkownicy tak chętnie wybierają bramy Wiśniowski. Jednak które bramy garażowe tej marki są najbardziej godne polecenia i dlaczego?

Bramy Wiśniowski – funkcjonalność i nowoczesność

Patrząc na popularność poszczególnych bram Wiśniowski, dojdziemy do wniosku, że w cenie są dzisiaj funkcjonalność i nowoczesność. Zresztą obie te cechy często występują w parze. Otóż najbardziej funkcjonalne bramy Wiśniowski to bramy automatyczne typu segmentowego. Mowa o konstrukcji sterowanej pilotem. Brama automatyczna staje się już standardem ze względu na wygodę, jaką zapewnia. Po przyjeździe do domu nie musisz wychodzić z samochodu, aby otworzyć bramę. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk na pilocie.

Natomiast brama segmentowa w miejsce uchylnej to szybsze i wygodniejsze otwieranie. Możesz podjechać niemal pod same drzwi garażowe bez obawy, że otwierające się drzwi uszkodzą pojazd. Ponadto zyskujesz więcej przestrzeni, przez co brama segmentowa to konieczność w przypadku garażów z ciasnymi wjazdami lub też dużych aut.

Najpopularniejsze serie bram Wiśniowski

Dzisiaj oferta bram Wiśniowski jest bardzo bogata. W asortymencie znajdziemy wiele propozycji z różnych kategorii. Jednak jak to zwykle bywa, część produktów jest bardziej popularna od pozostałych. Najczęściej wybierane bramy Wiśniowski to obecnie modele z serii Prime, UniTherm i UniPro. Te pierwsze to bramy garażowe łączące nowoczesne rozwiązania estetyczne z najwyższym poziomem bezpieczeństwa.

Bramy Wiśniowski UniTherm to podwyższony poziom izolacji termicznej oraz odporności na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Podobnie w przypadku bram UniPro można liczyć na maksymalną izolację cieplną. Mowa zatem o bramach przeznaczonych między innymi do domów energooszczędnych.