Close

Smart Home

Właściwy standard Twojego życia

NEXWELL

Inteligentny Dom to współpraca wielu urządzeń w tworzeniu lepszego, bardziej komfortowego życia. To współpraca czujników ruchu z oświetleniem, oświetleniem z roletami, rolet z alarmem czy alarmu z domofonem. To współpraca wszystkich urządzeń w Twoim domu w celu oszczędności, bezpieczeństwa i komfortu domowników.

ŁATWY I MOBILNY DOSTĘP DO WSZYSTKICH FUNKCJI TWOJEGO DOMU.

 

Smart Home to przede wszystkim łatwy i mobilny dostęp do wszystkich funkcji twojego domu. To również prosty dostęp do informacji o temperaturze, oświetleniu, obecności domowników czy firmy sprzątającej. Aplikacje mobilne to podstawa inteligentnego domu w dzisiejszych czasach.

INTELIGENTNE OŚWIETLENIE

Światła mogą zapalać się automatycznie po wykryciu ruchu w pomieszczeniu i zaciemniać automatycznie przy jego braku przez kilka minut. Proces decyzyjny może być wzbogacony o sprawdzanie dodatkowych warunków np. czy na zewnątrz jest jasno czy ciemno. Jeżeli mamy ponury dzień to światła będą zapalały się tylko na 30%. Im bliżej wieczora, poziom mocy będzie rósł, aby osiągnąć 100% po zachodzie słońca. W chwili opuszczania grupy rolet w miarę jak zmniejsza się poziom nasłonecznienia, oświetlenie włączy się automatycznie na 100%. Moduły oświetlenia współpracują również z alarmem. W chwili uzbrajania alarmu nocnego wyłączane jest oświetlenie w części dozorowanej. Jeżeli wychodzimy do pracy, wszystkie światła w domu wyłączają się pozostawiając tylko oświetlenie elewacji. Po wschodzie słońca elewacja również przestaje być oświetlana. Dzięki  funkcji rampy światło nie włącza się od razu po naciśnięciu przełącznika lecz rozjaśnia od 0 do 100% w kilka sekund. Analogiczna funkcja jest dostępna w przypadku wyłączania lampy.

WŁĄCZAJ ULUBIONĄ MUZYKĘ PRZY UŻYCIU APLIKACJI MOBILNYCH

Dzięki NexoVision możesz cieszyć się ulubionym programem radiowym w czasie przygotowań grilla na tarasie. Gdy przyjdą znajomi ugościsz ich nie tylko smacznym poczęstunkiem, ale również dobrą muzyką.
SPODZIEWASZ SIĘ GOŚCI?
 

Możesz uruchomić funkcję goście z aplikacji mobilnej i tym samym ustawić domofon w funkcji czuwania. Jeżeli ktoś zadzwoni do furtki w wyznaczonym czasie, domofon automatycznie wpuści gościa na posesję, zapali światła i otworzy bramę wjazdową, tak aby znajomi mogli zaparkować na podjeździe.

KURIER PRZY FURTCE W GODZINACH PRACY
Gdy wychodzisz do pracy i uzbrajasz alarm, domofon aktywuje funkcję czuwania. W tym czasie będzie przekierowywał wszystkie połączenia spod bramy na twój telefon. Dzięki aplikacji mobilnej lub systemowi GSM możesz otworzyć furtkę, bramę garażową aby kurier zostawił przesyłkę.

Twój dom z FIBARO

 

Urządzenia FIBARO tworzą kompleksowy ekosystem dostosowany do funkcji pomieszczeń i potrzeb mieszkańców.

Dom wypełniony spokojem

Poza innymi rzeczami, FIBARO zadba o Wasze bezpieczeństwo oraz zabezpieczy przed skutkami pożaru, zalania, czy włamania. Dodatkowo każdego dnia ułatwia życie osobom starszym, dzieciom i ludziom o obniżonej mobilności.

Odkryj system FIBARO

Poznaj nasz system i odkrywaj jego funkcje. Żyj komfortowo i wykorzystaj elastyczność, jaką oferuje FIBARO. Powiększaj system o nowe urządzenia i integracje. Rozpocznij z nami przygodę z inteligentnym domem.

BETTER HOME TECHNOLOGY  SMART HOME

Czas na inteligentną rewolucję w Twoim domu! 
Odkryj, jak technologia może służyć Ci na co dzień. 
Poznaj system, który doskonale współpracuje
z Tobą i twórz z jego pomocą swój własny świat.

System wyłączy ogrzewanie gdy Cię nie ma, a zanim wrócisz, nagrzeje dom

Po co ogrzewać mieszkanie gdy Cię nim nie ma? 
Dzięki obniżeniu temperatury o zaledwie 3 stopnie, możesz obniżyć swoje wydatki na ogrzewanie nawet o 15%. Gdy uzbroisz alarm, inteligentny dom Grenton wyłączy więc ogrzewanie i zmniejszy wentylację do minimum. A zanim wrócisz, zadba o to, by dom znów był ciepły i przytulny.

Umów się na prezentację i skorzystaj bezpłatnie z porady technicznej

+48 601 558 770

 

Odpowiemy na wszystkie pytania